() De cursus van Volare (onderdeel van de vrijwilligerscentrale) zat eigenlijk al vol, maar Er is voor de vrijwilliger van Fresh speciaal ruimte gemaakt. Zo is het makkelijk geworden voor hen om flyers te ontwerpen om buurtactiviteiten on der de aandacht te brengen. Praktische Zaken heeft advies gegeven over een praktisch format voor flyers.
() Aan de Slag is een project georganiseerd door de Vrijwilligerscentrale, waarbij vluchtelingen de handen uit de mouwen steken voor de lokale Arnhemse samenleving. Bewoners van AZC Elderhoeve hielpen tijdens dit mooie event bij het uitdelen van voedsel en drank en andere voorkomende werkzaamheden.
() Besturen van (vrijwilligers) organisaties kunnen wel wat hulp gebruiken. Daarom is Besturen is Leuk opgezet. In oktober is er weer een inspiratiesessie. Bestuursleden van maatschappelijke organisaties ontmoeten elkaar en wordt er deskundige informatie geboden op het gebied van financiën, sociale veiligheid en het vinden en binden van vrijwilligers.
Deze inspirerende bijeenkomsten worden goed bezocht. Fijn als daar goede foto's gemaakt worden dankzij de inzet van Next Step.