Matchgroep 1

  • Anja de Weerd

    Woonhuys De Weerd
    Matchmaker
  • Femke Pos

    Sweco Nederland
    Matchmaker
  • Ivana Nahari

    OIB Media
    Matchmaker
  • Jacco Bouwman

    Progresso Groep
    Matchmaker
  • Jan van Hooijdonk

    KHN afd. Arnhem
    Matchmaker
  • Jeroen Niederer

    Dirkzwager
    Coördinatie Spullenbank
  • José Meijerink

    Rijnstate
    Matchmaker
  • Lieze Nijenhuis

    Ernst & Young Nederland LLP
    Coördinatie Cadeautjesbank
  • Mirjam Groenendijk

    Scalabor
    Matchmaker
  • Niels Peters

    Promo Art
    Matchmaker
  • Paul Zijm

    Zijm BV
    Matchmaker
  • Sharon van Duren

    LionCards BV
    Matchgroep secretaresse
  • Stephan Lap

    KuiperArnhem
    Matchmaker
  • Wilmer Huiskamp

    CCV
    Matchmaker

Matchgroep 2

  • Callyon Meijer

    BOOOM Digital
    Matchmaker
  • Frank Löwik

    Rabobank
    Matchmaker
  • Harold Hofman

    Derksen Verhuizingen B.V.
    Matchmaker
  • Hasan Deniz

    TOV
    Matchmaker
  • Judith Oude Kempers

    DAAN
    Coördinatie Cadeautjesbank
  • Judith Rook

    Flipped - Professionals in Learning
    Matchgroep Secretaresse
  • Lenny Kamphuis

    Servontyn
    Matchmaker
  • Mickey Vuylsteke

    Konings & Meeuwissen
    Matchmaker, jurylid Arnhems Compliment
  • Minouche Egbers

    De Kempenaer Advocaten
    Matchmaker
  • Monique Stapper

    Van Wijnen
    Matchmaker
  • Sigrid Punt

    Scalabor
    Matchmaker
  • Simone Sanders

    Musis & Stadstheater
    Matchmaker
  • Vacature

    Ben jij onze nieuwe matchmaker?

Stuurgroep

  • Arno de Berg

    Gemeente Arnhem
  • Bart van Meer

    Dirkzwager
  • Joke Wisseborn

    Rijnstad
  • Meike Verhagen

    Eusebiuskerk
    Voorzitter, Jurylid Arnhems Compliment
  • Naomi Otten

    Van Wijnen
    Secretaresse
  • Olaf Heller

    Mantel
    ook Jurylid Arnhems Compliment
  • Toni Iñiguez Najdanovski

    antonio shining places / htr-werkt

Spullenbank

  • Jeroen Niederer

    Dirkzwager
    Coördinatie Spullenbank
  • René Siemes

    Privépersoon
    Vrijwilliger Spullenbank
  • Rinus Roelofsen

    Privépersoon
    Vrijwilliger spullenbank
  • Sjaak Tamiaans

    Privépersoon
    Helper spullenbank

Ruimtebank

  • Frank Donders

    Frank Donders Project Ontwikkeling
    Coördinatie Ruimtebank
  • Han Hameeteman

    Han Hameeteman Architectuur
    Ruimtebank
  • Ralph Albers

    Van Wijnen
    Ruimtebank
  • Robin Atema

    AtematicA
    Ruimtebank

Cadeautjesbank

  • Judith Oude Kempers

    DAAN
    Coördinatie Cadeautjesbank
  • Lieze Nijenhuis

    Ernst & Young Nederland LLP
    Coördinatie Cadeautjesbank

Ondersteuners

  • Erik Langhout

    Elonisas
    Website
  • Hans Etman

    Dagvoorzitter.nl
    Bijeenkomsten
  • Hilbert de Goede

    Management & organisatieadvies
    Adviseur
  • Jurjen Poeles

    Jurjen Poeles Fotografie
    Fotografie
  • Nicole Beaujean

    N.B. tekst & advies
    Tekstredactie en communicatie
  • Roy Everts

    Gld print & media
    Jurylid Arnhems Compliment

Operationeel team

  • Mariska Perrier

    Arnhemse Uitdaging
    Coördinator Arnhemse Uitdaging
  • Miriam Kemperman

    Arnhemse Uitdaging
    Coördinator Projecten