Matchgroep 1

  • Bram van den Hoven

    Kodision
    Matchmaker
  • Femke Pos

    Sweco Nederland
    Matchmaker
  • Gerke de Vries

    TH&P
    Matchmaker
  • Gerrit Breeman

    gerritbreeman.nl
    Matchmaker
  • Jacco Bouwman

    Progresso Groep
    Matchmaker
  • Jan van Hooijdonk

    KHN afd. Arnhem
    Matchmaker
  • José Meijerink

    Rijnstate
    Matchmaker
  • Kimara Stokkentreeff

    EY
    Coördinatie Cadeautjesbank
  • Nalan Bas

    Rabobank
    Matchmaker
  • Niels Peters

    Promo Art
    Matchmaker
  • Paul Zijm

    Zijm BV
    Matchmaker
  • Rodney Cesar

    CCV
    Matchmaker
  • Sharon van Duren

    LionCards BV
    Matchgroep secretaresse
  • Stephan Lap

    KuiperArnhem
    Matchmaker
  • Vacature!

    Wie wordt onze nieuwe matchmaker?

Matchgroep 2

  • Diana Jansen

    DianaJansen.nu
    Matchgroep Secretaresse
  • Harold Hofman

    Derksen Verhuizingen B.V.
    Matchmaker
  • Jan Bookelaar

    VGZ
    Matchmaker
  • Jascha Schoeber

    Nouryon
    Matchmaker
  • Judith Oude Kempers

    DAAN
    Coördinatie Cadeautjesbank
  • Lenny Kamphuis

    Servontyn
    Matchmaker
  • Leo van Snippenburg

    Editoo
    Matchmaker
  • Mickey Vuylsteke

    Konings & Meeuwissen
    Matchmaker, jurylid Arnhems Compliment
  • Minouche Egbers

    De Kempenaer Advocaten
    Matchmaker
  • Nevin Dikici

    TOV
    Matchmaker
  • Ralph Albers

    Van Wijnen
    Matchmaker
  • Rob Janse

    Hago
    Matchmaker
  • Romy Velthuizen

    Strijbosch Thunnissen
    Matchmaker
  • Sigrid Punt

    Scalabor
    Matchmaker
  • Simone Sanders

    Musis
    Matchmaker

Stuurgroep

  • Andrea de Boeij

    Boeijend Ondernemen BV
    Voorzitter
  • Arno de Berg

    Gemeente Arnhem
  • Bart van Meer

    Dirkzwager
  • Jan Ummenthum

    Rabobank
  • Meike Verhagen

    Eusebiuskerk
  • Peter de Haan

    Nouryon
    Ook jurylid Arnhems Compliment
  • Tamara Verweij

    Office Goals
    Secretaresse

Spullenbank

  • Anne Laarhuis

    Dirkzwager
    Coördinatie Spullenbank
  • René Siemes

    Privépersoon
    Vrijwilliger Spullenbank
  • Rinus Roelofsen

    Privépersoon
    Vrijwilliger spullenbank
  • Sjaak Tamiaans

    Privépersoon
    Helper spullenbank
  • Tim Wierenga

    Dirkzwager
    Coördinatie Spullenbank
  • Ton de Vries

    Privépersoon
    Vrijwilliger Spullenbank

Cadeautjesbank

  • Judith Oude Kempers

    DAAN
    Coördinatie Cadeautjesbank
  • Kimara Stokkentreeff

    EY
    Coördinatie Cadeautjesbank

Ondersteuners

  • Andrea Sinke

    Winkel van Sinke
    Grafisch ontwerp
  • Elisan Henderickx

    Facilitator
    Events & workshops
  • Erik Stielstra

    Wizzlern
    Website
  • Hilbert de Goede

    Management & organisatieadvies
    Adviseur
  • Jessie Baron

    Contentmeisje
    communicatieadvies
  • Jurjen Poeles

    Jurjen Poeles Fotografie
    Fotografie
  • Miranda van Meijeren

    Ikschrijfmee.nl
    Filmpjes & flyers
  • Nicole Beaujean

    N.B. tekst & advies
    Tekstredactie en communicatie
  • Olaf Heller

    Mantel
    Jurylid Arnhems Compliment
  • Robin Atema

    AtematicA
    Adviseur
  • Sylvia Kessen

    Loods programmamanagement

Operationeel team

  • Mariska Perrier

    Arnhemse Uitdaging
    Coördinator Arnhemse Uitdaging
  • Miriam Kemperman

    Arnhemse Uitdaging
    Coördinator Projecten